• Start  »  
 • Aktualności  »  
 • Kierunki w pakiecie – zwiększ swoje szanse na pracę

Kierunki w pakiecie – zwiększ swoje szanse na pracę

29.11.2018

Rynek pracy, a co za tym idzie – wymagania wobec pracowników, nieustannie się zmieniają. Ukończenie kształcenia tylko na jednym kierunku i znajomość jednego języka obcego to często za mało, żeby znaleźć satysfakcjonującą i dobrze płatną pracę. Dziś, by stać się konkurencyjnym pracownikiem na rynku trzeba regularnie podnosić swoje kwalifikacje. Jak to zrobić? Warto skorzystać z nauki w pakiecie! Jeden z zawodów, którego warto uczyć się razem z pokrewnymi kierunkami, to technik masażysta.

Nauka komplementarna – inwestycja w przyszłość

Nieustanny rozwój, ciągłe uzupełnianie wiedzy, zdobywanie kolejnych umiejętności – tak wygląda rzeczywistość pracowników, którzy chcą utrzymać się na rynku pracy i zajmować stanowiska, odzwierciedlające ich aspiracje. Co zrobić, żeby nie wypaść z rynku pracy? Szkoły Żak mają na to rozwiązanie – specjalną ofertę, która obejmuje kierunki idealnie dopasowane do potrzeb rynku pracy. Dla słuchaczy, którzy chcą rozpocząć naukę na więcej niż jednym kierunku w Żaku, przygotowane zostały pakiety korzyści. To nic innego jak zestawy kierunków – zarówno tych płatnych, jak i bezpłatnych – których programy dydaktyczne są ze sobą ściśle związane i wzajemnie się uzupełniają.

Łączenie kierunków – pakiet korzyści

Nauka na kilku zbliżonych kierunkach jednocześnie to przede wszystkim możliwość poszerzenia wiedzy, a co za tym idzie – szansa na obranie ciekawszej drogi zawodowej. To także doskonały sposób na rozwinięcie swoich zainteresowań i pasji. Nauka komplementarna się opłaca! Osoby, które zapiszą się na dodatkowy, płatny kierunek w ramach proponowanych pakietów, otrzymają 25% zniżki. Tym samym, niewielkim nakładem kosztów można wyspecjalizować się w kilku pokrewnych dziedzinach i podnieść swoją pozycję na rynku pracy. Co zrobić, żeby otrzymać zniżkę? Wystarczy regularnie chodzić do szkoły – już minimum 50% frekwencja na zajęciach z bezpłatnego kierunku w każdym miesiącu, uprawnia do otrzymania rabatu.

Nauka w pakiecie – szansa na bycie ekspertem

Pakiety korzyści w Żaku zostały skonstruowane w taki sposób, by kierunki, które się w nich znalazły, wzajemnie się uzupełniały. Różnorodne zajęcia z pokrewnych dziedzin pozwolą zdobyć kompleksową – tak samo teoretyczną, jak i praktyczną – wiedzę i zyskać miano eksperta w konkretnym temacie. Zdobyte kwalifikacje potwierdzają dokumenty, które słuchacz otrzymuje po zakończeniu edukacji. W przypadku bezpłatnych kierunków jest to świadectwo MEN. Jeśli natomiast chodzi o kierunki płatne, absolwenci dostają zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN.

Technik masażysta – dla osób, które lubią pracę z ludźmi

W ramach pakietów korzyści w Żaku można zostać technikiem masażystą. To idealne zajęcie dla osób, które lubią pracę z ludźmi i posiadają wyostrzony zmysł dotyku. Osoby wykwalifikowane w tej dziedzinie, nie będą mogły narzekać na brak klientów. Z masaży korzystają zarówno osoby po urazach, które wymagają rehabilitacji, gwiazdy sportu i ekranu, a także wszyscy którzy poszukują sposobu na odstresowanie się i relaks. W związku z tym, że – z roku na rok – masaż, jako forma relaksu staje się coraz popularniejszy, a jednocześnie mnóstwo osób dba o swoje zdrowie i wygląd, w pakiecie warto kształcić się również na jednym z dwóch innych kierunków: konsultant ds. dietetyki i trener personalny z elementami fitness. Konsultant ds. dietetyki doradzi w sprawie optymalnej diety i pomoże zmienić złe nawyki żywieniowe. Z kolei trener personalny, zaproponuje profesjonalny i spersonalizowany trening klientowi, który chce zyskać nienaganną sylwetkę. Oprócz wymienionych kierunków można również skorzystać ze specjalistycznych kursów: języka niemieckiego dla kierunków medycznych oraz terapii zajęciowej. One również pozwolą podnieść kwalifikacje zawodowe.

Pakiety korzyści – oferta Żaka

Oprócz opisanego wyżej pakietu z kierunkiem technik masażysta na czele, Żak oferuje inne, równie atrakcyjne zestawy komplementarnych kierunków. Z czego można wybierać?

Społeczeństwa europejskie się starzeją. Tym samym, coraz więcej osób potrzebuje profesjonalnej opieki. By nieść pomoc chorym, starszym i niepełnosprawnym, warto ukończyć naukę na kierunku opiekun medyczny. To, bez wątpienia, zawód, który może dawać dużo satysfakcji, ale jest przeznaczony jedynie dla osób cierpliwych i empatycznych. W pakiecie z kierunkiem opiekun medyczny, można kontynuować edukację na kierunku rejestratorka medyczna – to propozycja dla osób, które chciałyby związać się z branżą medyczną lub konsultant ds. dietetyki – to, z kolei, rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby rozwinąć swoje kompetencje w zakresie zdrowego odżywiania. Słuchacze Żaka mają do wyboru także kurs opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych oraz kurs języka niemieckiego dla kierunków medycznych. Umiejętności językowe pomogą kandydatowi otworzyć się na inne rynki pracy, szczególnie Niemcy, gdzie zapotrzebowanie na profesjonalnych opiekunów medycznych jest ogromne.

Żadna większa firma nie jest w stanie obejść się bez technika bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszyscy, którym leży na sercu bezpieczeństwo innych i chcieliby pracować jako technik BHP, mogą zdobyć niezbędne kwalifikacje w Żaku. Jednocześnie, można w pakiecie kształcić się na agenta celnego, który także dba o bezpieczeństwo. W przypadku wymienionych profesji, przyda się również ukończenie kursu pierwszej pomocy przedmedycznej i kursu wybranego języka obcego – znajomość języka będzie szczególnie przydatna w profesji agenta celnego.

Coraz więcej osób dba o swój wygląd i chce atrakcyjnie się prezentować nie tylko przy okazji ważnych uroczystości, ale też na co dzień. Tym samym, popyt na wykwalifikowanych techników usług kosmetycznych stale rośnie. Na wspomnianym kierunku można się kształcić w Żaku, a przy okazji wybrać inny kierunek w pakiecie: wizażystka/stylistka lub manikiurzystka. Wybór warto uzależnić od własnych preferencji i zainteresowań. Dla osób zainteresowanych modą i najnowszymi trendami, idealna opcja to stylistka. Z kolei osoby, które lubią i chcą wykonywać perfekcyjny manicure, powinny kształcić się na kierunku manikiurzystka. Dodatkowo, kandydaci mają możliwość wyboru dwóch specjalistycznych kursów: manicure hybrydowy i przedłużanie rzęs (metodą 1:1).

To tylko niektóre propozycje nauki komplementarnej w Żaku. Korzystnych pakietów jest dużo więcej, a dzięki temu, że oscylują wokół najróżniejszych profesji, każdy bez trudu znajdzie kierunki, które będą odpowiadały jego zainteresowaniom i planom zawodowym.

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy on-line już dziś i zarezerwuj sobie miejsce na wybranym kierunku!

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.