• Start  »
  • Aktualności  »

Szkoły Żak członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych!

13.6.2019

Szanowni Państwo, niezmiernie miło nam poinformować, że Centrum Nauki i Biznesu Żak zostało przyjęte w poczet członków Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Szkoły Żak spełniają Standard Usług Szkoleniowych 2.0, czyli akredytowany standard jakości zarządzania i realizacji usług rozwojowych: Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych PIFS, audytowany przez firmę Dekra – audytora o międzynarodowej renomie.

Polska Izba Firm Szkoleniowych to największa organizacja branżowa zrzeszająca firmy szkoleniowe i doradcze z całej Polski. Wśród członków znajdują się firmy szkoleniowe, organizacje pozarządowe, uczelnie, firmy doradcze, zajmujące się coachingiem.

PIFS działa na rzecz przejrzystych i konkurencyjnych warunków funkcjonowania podmiotów branży, organizuje warsztaty, seminaria tematyczne i webinaria.

Ziaja PIFS Vipera ProGrupa SketchUp