• Start  »  
 • Aktualności  »  
 • Konkurs dla Słuchaczy i Absolwentów szkół Żak

Konkurs dla Słuchaczy i Absolwentów szkół Żak

23.6.2017

Jeśli jesteś Słuchaczem lub Absolwentem szkół Żak, robisz w życiu coś, co sprawia Ci przyjemność i chociaż nie uznajesz tego za coś niezwykłego, podziel się swoją opowieścią z nami, a będziesz miał szansę wygrać wakacje marzeń i stać się częścią większego projektu! Żak Stories to opowieści naszych Słuchaczy i Absolwentów.

 

Zasady są proste

Wystarczy nagrać krótki filmik, zrobić zdjęcie lub przesłać krótki opis tego, czym lubicie się zajmować w wolnej chwili lub co robicie w codziennym życiu. Może to być Wasza pasja albo zwykła rzecz, która po prostu sprawia Wam przyjemność. Fotografia, sport, fryzjerstwo, florystyka, informatyka, spacery po lesie, motoryzacja... A może prowadzicie własny biznes lub praca zawodowa jest dla Was bardzo ważna? To może być wszystko. Może będziecie chcieli zmotywować tym innych? Zachęcamy do podzielenia się swoimi historiami. 

Obejrzyj video

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy nagrać krótkie video, zrobić interesujące zdjęcie albo po prostu napisać kilka słów, tak żeby zaciekawić nas swoją historią. Następnie wejść na stronę www.zak-stories.pl, kliknąć „Biorę udział” i wysłać do nas swoją pracę, wypełniając „Formularz zgłoszeniowy”. A w nim wrzucić zdjęcie, filmik lub tekst, gdzie w kilku słowach opisujecie swoje zajęcia czy pasję. Wysłać zgłoszenie i gotowe!

 

Nagrody

Spośród wszystkich zgłoszeń nadesłanych przez naszych Słuchaczy wyłonimy aż siedmiu zwycięzców. Główną nagrodą w konkursie Żak Stories są wakacje marzeń! Co to oznacza? Nagrodą główną jest voucher biura podróży na wybraną wycieczkę o wartości 3 800 złotych. Zwycięzca sam wybiera wycieczkę i kierunek swojej podróży. Pozostałych sześć nagrodzonych osób otrzyma bony do wykorzystania na „Zalando” o wartości 200 zł każdy – na dowolnie zakupy. Dodatkowo z trzema osobami nagramy video, w którym będą mogły pokazać innym kawałek swojego świata. Z kolejnymi czterema osobami, których historie docenimy, zostanie zrealizowana sesja zdjęciowa, pokazująca zainteresowania, życie i pasje naszych bohaterów.

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 lipca 2017 r. Ogłoszenie wyników odbędzie się 12 lipca!

 

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępne są na www.zak-stories.pl.

Bądźcie na bieżąco i śledźcie nas na Facebooku ZakSzkolaPL!

 

Dziękujemy za to, że jesteście z nami.

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.